Z RZECZY POZORNIE NIE UŻYTECZNYCH TWORZĘ PRZEDMIOTY DEKORACYJNE ,LUBIĘ WYZWANIA I CIEKAWE PROJEKTY

Moje zdjęcie

Życie to moja pasja, tworzenie to moje hobby. Najchętniej tworzę prace spersonalizowane. Zapraszam do mojej blogowej galerii

PO CO? NA CO? I DLACZEGO KRÓTKO COŚ O MNIE

CZEŚĆ, RĘKODZIEŁO TO MOJA PASJA, HOBBY, A CZASEM FORMA WYRAZU ARTYSTYCZNEGO. WSZYSTKO MOŻE BYĆ NATCHNIENIEM. PRACUJĘ ZAWODOWO ,ALE BEZ MOJEJ PASJI ŻYĆ NIE MOGĘ .MAM GŁOWĘ PEŁNĄ POMYSŁÓW TYLKO CZASEM SIĘ BOJĘ ,ŻE NIE STARCZY MI CZASU WIĘC TWORZĘ.... ,I TWORZĘ..... ,I TWORZĘ..... I DZIĘKUJĘ MOJEJ RODZINIE ,ŻE TO WSZYSTKO "ZNOSI" . ZAPRASZAM DO ODWIEDZIN BO TEN BLOG TO TAKA MOJA MAŁA GALERIA
"ILE MOŻE MIEŚCIĆ ARTYSTYCZNA DUSZA GDY ZGIEŁK CODZIENNOŚCI JEJ NIE ZAGŁUSZA"

30 września 2015

Z SERCA DANUSI

 Uwaga dzisiaj będzie dłużej niż zwykle. Czy poznajecie pierwszy hafcik dzisiejszego posta. Jestem pewna, że tak. A to dopiero początek niespodzianki od.....DANUSI KIELAR  celowo dodałam nazwisko bo blogowych koleżanek o tym imieniu jest kilka. Bo gdyby ktoś nie był pewien o kogo chodzi. ;-)
No, ale do rzeczy wszystkie te piękne i pracochłonne upominki to niespodzianka na Naszą 17 Rocznicę Ślubu (czyli moją i mojego męża Adama ), która już lada dzień (03.10) . Oczywiście od razu zadzwoniłam do Danusi aby Jej podziękować coś czułam po kościach, że szykuje niespodziankę, ale czy można być jeszcze bardziej zaskoczonym niż ja ? Tyle serca i czasu ile poświęciła Ta Wspaniała Kobieta, żeby stworzyć to wszystko jest wprost niepojęte . Wszystko, dosłownie wszystko jakby czytała w moich myślach bardzo, bardzo mi się podoba .
Dla kominiarczyka zaraz po skończonej rozmowie pojechałam kupić ramkę -będzie witał wszystkich odwiedzających Nasz Dom.
 Na karteczkę z życzeniami muszę kupić antyramę, żeby piękny hafcik Danusi się nie kurzył i dumnie stał na komodzie.
Dwa haftowane paseczki jeszcze nie wiem jak wykorzystam, ale zakładka do książki to bardzo dobry pomysł, a drugi paseczek ........
Przy okazji przyjrzyjcie się dobrze powiększeniu wzoru na tych maleńkich paseczkach i na wszystkich  haftach na jakiej kanwie pracuje  Danusi to jest takie drobniutkie, że odnosi się wrażenie iż do wyszywania Danusia używa nici cienkich jak maszynowe -podziwiam, podziwiam i podziwiam.
I następna niespodzianka kartki do mojej kolekcji -piękne.
I to jeszcze nie wszystko, jeżeli wczytaliście się również w komentarze w oliwkowym poście, gdzie rozgościły się  zielone sówki z duży poczuciem humoru- to "jedna puszcza" oczko zauważyliście? ciekawe do kogo?- DO MNIE. Zamierzam zrobić im sowi domek żeby mi nie uciekły  ;-)  -dziękuję,dziękuję i dziękuję.
I jak jeszcze was nie zanudziłam to zobaczcie jaki nostalgiczny obraz otrzymałam od Danusi -"JEZUS ZADUMANY" i to największa niespodzianka.
                                                      DZIĘKUJĘ DANUSIU, WŁAŚCIWE DZIĘKUJEMY ZA TE CUDOWNE UPOMINKI. Udało Ci się mnie zaskoczyć i to w 100% -JESTEŚ NIESAMOWITA.
         DZIĘKUJĘ, ŻE JESTEŚ."JEZUS ZADUMANY"

12 komentarzy:

 1. Marzenko, Adasiu, wszystkiego najlepszego z okazji Waszej rocznicy ślubu. Poczta tym razem stanęła na wysokości zadania i przed czasem doręczyła prezent. Bardzo się cieszę, że udało mi się trafić w Wasze gusta, dzięki czemu prezent był trafiony.
  Tylu pochlebstw pod moim adresem to się nie spodziewałam, bardzo Ci za nie dziękuję i no, brakło mi słów.
  Miłego wpatrywania się w obrazki, niech się Wam szczęści Kochani.)(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na pewno Ci się należały i Ty to wiesz. A jak skończę adaptację prezentów to powstanie jeszcze jeden post już zabrałam się do pracy. Pozdrawiam serdecznie . Dziękujemy . :-)

   Usuń
 2. O masz taką sama rocznice ślubu jak i ja. Gratuluję z całego serca Marzenko. Życzę Ci szczęścia i dużo miłości. Prezenty od Danusi dostałaś boskie. Zasłużyłaś na nie i niech cieszą Twoje i mężulka oczy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję i wzajemnie :-) -przypadek? ;-)

   Usuń
 3. Gratuluję pięknej rocznicy i skazuję Was na dożywocie wypełnione miłością, czułością i wzajemnym zrozumieniem ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy wyrok przyjmujemy bez zastrzeżeń ;-)

   Usuń
 4. Wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy i kolejnych wspólnych lat w szczęściu i zdrowiu:) Piękne prezenty otrzymałaś od Danusi. Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję i pozdrawiam serdecznie :-)

   Usuń
 5. Dopisuję się do klubu ...my też obchodziliśmy 17 rocznicę ślubu !!
  Prezenty piękne:)
  A Wam życzę dożywocia :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy i witam w klubie.
   Wam też życzę szczęśliwego dożywocia
   ;-) i spełnienia najskrytszych marzeń.

   Usuń
 6. Marzenko, wszystkiego najlepszego!
  Rocznica nieokrągła, ale w dzisiejszym swiecie na pewno istotna, niech wam się wiedzie! :-)

  OdpowiedzUsuń
 7. Wspaniałości Marzenko otrzymałaś/otrzymaliście, a Jezus bije rekordy !!! (3 listopada 2012 urodziłam drugiego naszego synka Jasia ;)) no i dołączam się ze spóźnionymi życzeniami zdrowia, miłości, uśmiechu, wzajemnego szacunku i przyjaźni na kolejne 50 lat wspólnego życia !!! GRATULUJĘ !!!

  OdpowiedzUsuń

DZIĘKUJĘ ZA KAŻDĄ CHWILĘ, KTÓRĄ POŚWIĘCACIE BY BY ODWIEDZIĆ MÓJ BLOG